FINANSINĖ PARAMA TIEMS, KURIE PATYRĖ NUOSTOLIUS DĖL COVID-19

Individualaus darbo pajamų rėmimo schema - 3 ir 4 etapai (SELF-EMPLOYED Income Support) Paramą galės gauti visi, kurie buvo kvalifikuoti patekti į pirmuosius du etapus. Tačiau tai bus kur kas mažesnė išmoka.

financial help
Individualaus darbo pajamų rėmimo schema – 3 ir 4 etapai (SELF-EMPLOYED Income Support)

Paramą galės gauti visi, kurie buvo kvalifikuoti patekti į pirmuosius du etapus. Tačiau tai bus kur kas mažesnė išmoka. Pirmoji pašalpa bus skiriama nuo 2020 m. lapkričio mėn iki 2021 m. sausio mėn. Ji bus 20% vidutinio pelno uždirbto per 2017–2019 m. Maksimali išmoka negalės viršyti £1875. 2021 m. vasario – balandžio mėn. bus teikiama ketvirta išmoka, tačiau jos suma turėtų būti paskelbta iki vasario mėn.
FURLOUGH Darbuotojams
Dabartinė darbuotojų Furlough schema baigsis 2020.10.31.

Ką tik buvo paskelbta, kad „furlough“ schemos pakeitimas skirtas remti dirbančius žmones, kad šie dirbtų trumpesnes valandas, o ne būtų atleisti. Ji bus taikoma darbuotojams, dirbantiems ne mažiau kaip 33% įprastų darbo valandų. Už likusias nedirbtas valandas vyriausybė ir darbdavys mokės po trečdalį sumos. Tai reiškia, kad darbuotojai, dirbantys 33% savo darbo laiko, gaus mažiausiai 77% savo darbo užmokesčio. Užmokesčio dydis bus apskaičiuojamas pagal įprastą darbuotojo atlyginimą, ir bus apribojamas iki maksimalios sumos: £697,92 per mėnesį. Naujoji sistema bus atvira darbdaviams visoje JK, net jei jie anksčiau nenaudojo furlough schemos. Ji taip pat turėtų būti taikomas agentūrų darbuotojams, kurie prarado darbo valandas dirbami tokiose pramonės šakose kaip aptarnavimas ir valymas. Tikimasi, kad daugiau informacijos apie naują schemą bus paskelbta poros savaičių bėgyje.

SELF ASSESMENT mokėjimai
Mokėjimai terminuoti iki 2021 m. sausio mėn. gali būti atidėti iki 2022 m. sausio 31 d

PVM
Jei turite savo PVM (VAT) registruotą akcinę bendrovę (VAT-registered Limited Company), atkreipkite dėmesį, kad PVM atidėjimas (Deferral) taip pat buvo pratęstas. Tiems, kurie atidėjo mokėjimus anksčiau šiais metais, jie nebebus grąžinami pilna sumą iki 2021.03.31 Dabar jie gali būti grąžinti per 11 mokėjimų, iki 2022.04.05.
Kai turėsime daugiau atnaujintos informacijos, paskelbsime ją šiame FB puslapyje. Kviečiame sekti mūsų puslapį ir pasidalinti šia informcija, kuri gali būti naudinga Jūsų draugams.