MŪSŲ ADVOKATAI

Sarah Perkins – advokatė turinti 25 metų darbo patirtį šeimos teisės srityje, dirbanti Taylor Rose advokatų kontoroje. Saros stiprioji pusė yra nustatyti problemas bylos proceso pradžioje ir klientui pateikti realistiškus patarimus ir atsakymus. Jos tikslas yra padėti išspręsti bylas kuo greičiau taip sumažinant kliento emocines ir finansines išlaidas. Klientai ją apibūdina kaip pozityvią, užjaučiančią ir supratingą.
Jos bendravimas ne kartą buvo apibūdintas, kaip suprantamas ir aiškus, be jokių netikėtų „staigmenų“ susijusių su apmokėjimais. Daugiau informacijos apie šią advokatę rasite: https://www.taylor-rose.co.uk/our-people/profile/sarah-jane-perkins .
Kartu su Sara dirba lietuviškai kalbanti asistentė, kuri ją lydi nuo bylos pradžios iki pabaigos ir paaiškina klientams visus bylos aspektus jų gimtąja kalba.

Richard Bergmann – advokatų kontoros „Redfern Legal LLP“ advokatas konsultantas, puikiai kalbantis 6 kalbomis, įskaitant lietuvių. „Redfern Legal LLP“ yra įsikūrusi Centriniame Londone istoriniame ‘Covent Garden’ rajone ir dirba su imigracijos teise nuo 2007 m. (daugiau informaciją galima rasti www.redfernlegal.com).
Richard Bergmann studijavo teisę Hagen (Vokietijos) ir BPP (Cambridge, Anglijojos) universitetuose. Jis turi ilgametę teisinę patirtį Anglijoje ir užsienio šalyse. Richardas praktikuoja imigracinę teisę, yra Didžiosios Britanijos juristų, praktikuojančių imigracinę teisę, asociacijos narys. Jei atsiranda poreikis, Richard gali atvykti į Lietuvą ir susitikti su klientais, jeigu jie negali įvažiuoti į šalį.
Richardas yra teisininkas, kuris sprendžia įvairiausias imigracijos bylas, tačiau jis specializuojasi šeimos imigracijos ir pagalbos su deportacija srityse.

Julija Gutkovič – advokatė dirbanti Redfern Legal LLP, laisvai kalba rusų ir anglų kalbomis. Julija yra kvalifikuota advokatė trejose jurisdikcijose, viena iš jų “ Anglija ir Velsas”, su daugiau nei 20-ties metų patirtimi Anglijoje bei kitose šalyse. Ji yra dirbusi su įvairių tipų imigracinėmis bylomis, tačiau šiuo metu Julija skiria ypatingą dėmesį su verslo imigracija susijusiomis bylomis.
Ši advokatė gali jums padėti gauti verslo rėmimo pažymėjimus (sposorship certificates), kurie reikalingi, norit įdarbinti darbuotojus iš užsienio bei atsakyti į klausimus įmonių vadovams susijusius su įmonių veikla.
Julija taip pat tvarko šeimos vizas, įvairias apeliacijas pilietybės keitimo klausimais.

Mes dirbame kartu su teisininkais, nagrinėjančiais įvairaus pobūdžio bylas. Nedvejodami susisiekite su mumis ir sužinokite, kokią pagalbą mes galime suteikti.

Daugiau informacijos lietuvių kalba teirautis telefonu 07598142580 arba el. adresu office@advokataianglijoje.com

For more information in English please click here.